קבוצת מיומידקס היא חברה המאגדת מספר פרויקטים בתחומי חדשנות ויזמות רפואית, אחד מפרויקטי הדגל שלה הוא קורסים בתחום ההכנה למבחני הקבלה לרפואה ומבחני אישיות מאז שנת 2014. הקבוצה מעניקה מגוון רחב של פתרונות להכנה למבחני המיון לרפואה על כל סוגיהם, כולל תכנים מקצועיים שעברו תיקוף רב שנים לצד לווי וחניכה אישית ללקוחות שלנו על ידי מדריכים ברמה הגבוהה ביותר.

 

פרויקט הדגל שלנו הוא קורס מור-מיד, פרי רעיונו של מנכ”ל ומייסד החברה מר עלי חמאד, בוגר בית הספר לרפואה בטכניון, שחווה באופן אישי את הקושי בתהליך הקבלה לפקולטות לרפואה בארץ. עלי לקח את הניסיון, הקושי וההצלחה שלו והפך אותם לפעילות שנמשכת כבר מספר שנים, בלווי צוות מקצועי ומתחדש, תוך למידה, מחקר ופיתוח, על מנת לפצח את הדרך הטובה ביותר להכנה למבחני אישיות. אנחנו מאמינים שהדרך להצלחה טמונה בסיפוק תוכן מקצועי שיסייע בהגברת המודעות העצמית, חיזוק ערכי היסוד תוך התפתחות ברמה האישית – עד קבלה לבתי הספר לרפואה.

הפעילות שלנו משלבת מתן תוכן באתר האינטרנט, הכולל סרטונים, חומרי למידה, וספרים מקצועיים להכנה למבחני אישיות ולצד זאת אפשרות לחניכה באמצעות מדריך מומחה בתחום דרך מפגשי אונליין או מפגשים פרונטליים. המוצרים שאנו מספקים באתר הם חבילות שאת חלקן ניתן להתאים באופן אישי לפי צרכי הלקוח.

ערכי הליבה שלנו הם שירות, מקצועיות, חדשנות ואיכות.
במיומידקס אנחנו שמים דגש מיוחד על שירות וליווי צמוד לכל אורך הדרך. חלק עיקרי מאמנת השירות של החברה מבוסס על שיתוף פעולה וסינרגיה בין השכבות – מההנהלה עד הלוקחות שלנו. כל זאת תוך בקרה מתמדת ופיקוח עליון על מחקר ופיתוח של כל התכנים והמוצרים שאנחנו מיצרים בהתייעצות עם מיטב האנשים בתחום, וכמובן בהסתכלות על כל חידוש שניתן בעולם התוכן שאנחנו מספקים בארץ ובחו״ל.
אנחנו דואגים למעטפת שירות רחבה ומאמינים באיכות ללא פשרות.
איכות נמדדת תוך כדי תהליכי ביצוע ומצויה בבקרה מתמדת של כל שכבות הארגון.

אנחנו כאן בשבילכם צוות המדריכים

הצוות שלנו הינו המקצועי והמסור ביותר בתחום, אנחנו שמים דגש על שירות ומקצועיות ללא פשרות

Ali_hammad (1)

ד"ר עלי חמאד

מנכ"ל ומייסד

majd

מג'ד רשייד

אוניברסיטת בן גוריון

Samar nasser

סמר נאסר

סטונדטית לרפואה בתל אביב

Maryam sholy

מריאם שולי

סטונדטית לרפואת שיניים בתל אביב

Ayal mossa

ד״ר איאל מוסא

בוגר הפקולטה בבר אילן בצפת

Aseel jbarah

ד״ר אסיל גבארה

בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון

siwar

סיואר עבד אלכרים

סטונדטית לרפואת שיניים בתל אביב

kareen

קרין שלבי

טכניון

rabiee

רביע שחאדה

הפקולטה לרפואה בבר אילן בצפת

botross

בוטרוס סרור

הפקולטה לרפואה הדסה ירושלים

מספרים עלינו תלמידים ממליצים

התלמידים המקסימים שלנו מספרים עלינו וממליצים

מה חדש? בלוג & אירועים קרובים

כל המאמרים הקשורים לנושא ועדכונים על אירועים ופעילויות קרובות